سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

– هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در دیدار با مرتضی فرخی مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین افزود:در گذشته مسکن مهر بدون رعایت استانداردها و چهارچوب های منطقی ساخته شد که هم اینک با مشکلات جدی در زمینه پارکینگ، فضاهای عمومی و مشاعات و در نهایت معضلات و آسیب های اجتماعی رو به رو است.

وی اضافه کرد: آسیب های مسکن مهر از جنبه کالبدی بوده و از لحاظ جانمایی و رعایت استانداردهای ساختمان سازی مشکلات متعددی دارد.

استاندار قزوین اضافه کرد:در ساختمان سازی های جدید در استان بر رعایت استانداردهای قانونی و منطقی از قبیل وجود پارکینگ و مشاعات و .

تاکید کرده ایم و در واقع به هیچ طرح ساختمانی بدون رعایت استانداردها اجازه ساخت داده نخواهد شد.

وی با بیان اینکه باید جلوی بورس بازی در بخش زمین را گرفت، افزود:در هیچ کجای دنیا ارزش افزوده برای زمین وجود ندارد و باید با فرهنگ سازی کاری کنیم که مردم روی زمین به عنوان سرمایه ثابت حساب نکنند بلکه زمین و مسکن را به عنوان یک سرپناه بدانند.

احداث یک مجتمع هزار و ۲۰۰ واحدی برای نیازمندان در قزوین مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان قزوین نیز در این دیدار گفت:برای احداث یک مجتمع هزار و ۲۰۰ واحدی برای اقشار نیازمند در استان اقدام کرده ایم که در صورت تکمیل و بهره برداری می تواند به عنوان یک نمونه کشوری مطرح شود.

فرخی افزود:در ساخت این مجتمع، تمامی استانداردهای ساختمان سازی با تاکید بر معماری سنتی و مذهبی در دستور کار قرار دارد و تلاش می کنیم این کار با سرعت در قالب تعهد یکساله ستاد انجام شود.

وی گفت: تخصیص تسهیلات برای اشتغال های خانگی و کوچک در روستاها، مرمت خانه های روستایی، بازسازی مدارس، اعزام کاروان سلامت به مناطق محروم و پیگیری راه اندازی هلدینگ صنایع از دیگر اقدامات این ستاد در سطح استان است.

انتهای پیام
کلید واژه ها: رعایت استانداردها – استانداردها – استان – استاندار – ساختمان – ساختمان سازی – ستاد اجرایی فرمان – ساخت – استان قزوین – ستاد اجرایی – قزوین – زمین – سازی – ستاد – مسکن مهر – آسیب های اجتماعی – پارکینگ – نیازمند – استاندار قزوین – مدیر کل – اقشار نیازمند – مشکلات – مسکن – صنعت ساختمان – بهره برداری – مناطق محروم – ارزش افزوده – دیدار – احداث – واحدی


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ آبان ۱۶ام, ۱۳۹۸