سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازاکوفارس به نقل از تسنیم، صرافی های بانک ها امروز پنج شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ثبات نسبت به آخرین روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده اند.

این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۵۰ تومان خریداری می کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۲هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۲هزار و ۳۵۰ تومان است.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازتسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می کنند.

این صرافی ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت های مختلفی انجام می دهند.

قیمت درهم برای فروش در بازار آزاد در روز جاری ۳هزار و ۱۱۲ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۶۹۰ تومان تعیین شده است؛ ضمن اینکه صرافی های آزاد، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۲۸۰ تومان اعلام می کنند.

کلید واژه ها: قیمت – صرافی – قیمت دلار – دلار – فروش – قیمت درهم – یورو – بانک ها – خیابان فردوسی – آزاد – بانک – خرید – مردم – دلار آمریکا – صرافی بانکی – گزارش – امروز – بازار – خرید و فروش – قیمت یورو – کارت – متقاضیان – خریداری – فردوسی – خیابان – انگلیس – آمریکا – شرایط – بانکی – همراه


موضوع : اخبار ارز
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ آبان ۹ام, ۱۳۹۸