سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۵۰۰ واحد دیگر این طرح نیز بیش از ۶۰ درصد پیشرفت دارد و برنامه ما این است که تا پایان مرداد ماه ۲۰۰ واحد آن را تکمیل کنیم و به متقاضیان تحویل دهیم.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرگزاری موج اردبیل، محبوب حیدری بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی پروژه و اداری هستیم و امیدواریم به زودی این واحدها به مردم تحویل داده شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل بیان کرد: ۵۰۰ واحد دیگر این طرح نیز بیش از ۶۰ درصد پیشرفت دارد و برنامه ما این است که تا پایان مرداد ماه ۲۰۰ واحد آن را تکمیل کنیم و به متقاضیان تحویل دهیم و در مورد باقیمانده واحدها نیز برنامه ریزی اساسی انجام شده تا شاهد بهره برداری از انها باشیم.

حیدری گفت: هدفگذاری شده تا ۳۰۰ واحد باقی مانده این پروژه را در سطح استان تا بهمن ماه امسال به بهره برداری برسانیم و تحویل متقاضیان دهیم تا پرونده مسکن مهر استان را ببندیم و بتوانیم شاهد اتمام عملیات احداث و تحویل این واحدها به متقاضیان و صاحبان این واحدها باشیم.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در مسیر اجرا و تحویل برخی پروژه های مسکن مهر در سطح استان داشتیم بهره برداری از آنها با تاخیر روبه رو شد که با رفع این مشکلات شاهد افتتاح و تکمیل این واحدها در سطح استان خواهیم بود.

کلید واژه ها: استان – اردبیل – مسکن مهر – شهرسازی – برنامه – پروژه های مسکن مهر – پروژه – مسکن – مشکلات – پیشرفت – برنامه ریزی – خبرگزاری – درصد – افتتاح – آینده – محبوب – اداری – گزارش – امروز – مردم


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۸