سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو


چاپ

اختصاصی/ دویچه بانک: طلا برنده جنگ ارزی است
طلانیوز: بر اساس تحلیل های یک بانک آلمانی ، بازار طلا همچنان از تاثیرجنگ تجاری در حال جریان سود خواهد برد و حتی ممکن است به دلیل  افزایش تهدید  جنگ ارزی درخشش بیشتری را نیز تجربه کند .

 

 

به گزارش از کیتکو ، بعد از اظهارت روز سه شنبه ترامپ در این مورد که هنوز هم امکان وضع تعرفه بر ۳۲۵ میلیارد دلار کالای چینی وجود دارد ، تنش تجاری افزایش یافت . با اینکه ریسک مشاهده جنگ ارزی کم است ، اما برخی از تحلیلگران بازار این مورد را تهدیدی در حال رشد می دانند.

 

آلان روسکین ، مدیر بخش استراتژی جی ۱۰ در دویچه بانک گفت که به طور مشخص طلا می تواند برنده جنگ ارزی باشد .

 

روسکین گفت :” با توجه به اینکه احتمالا جنگ ارزی در زمین و محدوده شاخص دلار / یوان ( USD/CNY ) و دلار/ یورو(EURO/USD ) روی خواهد دارد ، یک رویکرد مشخص این است که این روند به درگیری مستقیم منجر شود .”…” تا به اینجا بهترین و ساده ترین مسیر انتخابی در برابر پیچیدگی ها تنش تجاری قرار داشتن در بازار بلند مدت طلا است .”

 tooo_trum

تهدید جنگ تجاری بعد از توئیت های ابتدای ماه ترامپ ایجاد شد که در ان رییس جمهور امریکا ، چین و اتحادیه اروپا را متهم به دستکاری ارز های خود کرد .

 

بازار طلا از ابتدای ماه جولای تحت تاثیر دلار ضعیف سود آور ی داشته است ، زیرا بازارها انتظار سیاست های تهاجمی تری را در مورد کاهش نرخ بهره و سیاست های پولی آسان تر داشتند…در حال حاضر اما بازارها با کاهش سطح انتظارات ، حالا اعتقاد دارند که در انتهای ما فدرال رزرو ۲۵ واحد پایه نرخ بهره را کاهش خواهد داد .

 

طلا تحویلی در اگوست ( بازار کومکس )در زمان انتشار این خبر در کیتکو در سطح ۱۴۲۳٫۳۰ دلاری قرار داشت و برای روز ۰٫۸۸ درصد رشد ثبت کرده بود .در انتهای بازار در سطح ۱۴۲۷ دلاری قرار گرفت .

 

 

 

لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxhcd


موضوع : اخبار سکه و طلا
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۸