سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو


چاپ

golddd_turk
طلانیوز: در حالیکه جروم پاول سیگنال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو را به بازارهای مخابره کرد ، برخی از انتظارات بازار در حال گردش به این سمت هستند که کاهش نرخ بهره جولای فقط یکبار خواهد بود و ادامه دار نیست یا اینکه آغاز چرخه ای از کاهش نرخ بهره و سیاست های محرک اقتصادی است .

 

 

به گزارش کیتکو نیوز، ک سی چانگ ، تحلیلگر ارشد در آی اچ اس مارکیت گفت که از نظر او کاهش نرخ بهره جولای یک ” کاهش بیمه ای ” است برای ریختن سوخت بیشتری در اقتصاد امریکا که همین حالا هم قدرتمند است .

 

ابزار مانیتور بازار سی ام ایی فدواچ نشان می دهد که حالا بازارها شانس بیش از ۷۵ درصدی را برای کاهش ۲۵ واحد پایه نرخ بهره در جولای انتظار دارند و همچنین ۲۴٫۵ درصد هم شانس برای کاهش نرخ بهره ای به میزان ۵۰ واحد پایه را متصور هستند . بازارهای همچنین اعتقاد دارند تا انتهای سال شاهد ۳ بار کاهش نرخ بهره خواهیم بود .

 

بیل باروش ، مدیر عامل در شرکت بلولاین فیوچرز گفت تحت تاثیر عقب نشینی بازارهای از دیدگاه کاهش تهاجمی نرخ بهره حالا شاهد افزایش سود اوراق قرضه هستیم .

 

دانیل قالی ، استراتژیست کالایی در تی دی سکیوریتی گفت که اقتصاد امریکا به طور کلی سلامت باقی مانده است ، اما سوالی که حالا در ذهن سرمایه گذاران به وجود امده این است که آیا اقتصاد امریکا می تواند مانند جزیره ای جدا از دریای کندی رشد اقتصادی جهان عمل کند ؟… که البته از نظر این تحلیلگر بعید است .

 

پاول گفته بود که افزایش عدم قطعیت های شرد اقتصادی جهان  یک فاکتور اساسی برای  تحت فشار قرار دادن رشد اقتصادی امریکا است ……قالی :” رشد اقتصادی جهان فقط کند نشده است ، بلکه در برخی از کشورها کاملا متوقف شده است و این مورد در نهایت تاثیر بزرگی بر اقتصادی امریکا خواهد داشت.”

 

یکی از کشورهایی که توجهات زیادی را به خود جلب کرده سنگاپور است …اقتصاد این کشور تکیه زیادی بر مبادلات تجاری دارد و امراهای دولتی روز جمعه مشخص کرد که تولید ناخالص داخلی  سالانه این کشور ۳٫۴ درصد کاهش یافته است که بدترین عملکرد کوارتری از سال ۲۰۱۲ بوده است .

 

” طلا با قرار گرفتن بالای ۱۴۰۰ دلار راحت است ،  زیرا بازارها در حال انتظار برای خبرهای جدید از نشست ماه جولای فدرال رزرو هستند.”

 

 

لینک کوتاه این مطلب برای به اشتراک گذاری: http://www.talanews.com/fa/kxhh4


موضوع : اخبار سکه و طلا
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۸