سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

امروز چهارشنبه قیمت ها در بازار ارز کاهشی شد اما در بازار طلا و سکه افزایش را شاهد بودیم.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازشمانیوز به نقل از ایسنا، در لحظه انتشار این گزارش هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۲۰ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، چهار میلیون و ۵۳۰ هزار تومان فروخته می شود.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۵۰ هزار تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و چهار میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

در این میان هر قطعه نیم سکه ۹۰ هزار تومان ارزان شده و دو میلیون و ۴۲۰ هزار تومان داد و ستد می شود.

ربع سکه ثبات قیمت را حفظ کرده و یک میلیون و ۶۲۰ هزار تومان است.

هر قطعه سکه یک گرمی نیز ۲۰ هزار تومان ارزان شده و یک میلیون تومان عرضه می شود.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۴ هزار تومان در طلافروشی ها داد و ستد می شود که ۲,۰۰۰ تومان افزایش قیمت دارد.

هر اونس طلا در بازار جهانی ۱۳۳۴ دلار ارزش گذاری شده است که نسبت به دیروز افزایش قیمت را تجربه کرده است.

دلار به روند کاهشی بازگشت در بازار ارز نیز قیمت ها پس از یک روز افزایش، بار دیگر به روند نزولی خود بازگشت؛ به طوری که قیمت خرید دلار در بانک ها که روز گذشته ۱۲ هزار و ۷۲۲ تومان بود، امروز به ۱۲ هزار و ۵۲۸ تومان رسید.

همچنین قیمت خرید یورو نسبت به روز گذشته با کاهش همراه شد و شعب ارزی بانک ها امروز هر یورو را ۱۴ هزار و ۱۹۷ تومان خریدند که قیمت این ارز نیز حدود ۲۰۰ تومان کاهش یافته است.

هر پوند انگلیس نیز امروز در شعب ارزی بانک ها به قیمت ۱۵ هزار و ۹۳۴ تومان خریداری شد.

قیمت ارز مسافرتی قیمت ارز مسافرتی در بانک ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک ها ۱۴ هزار و ۹۱۱ تومان اعلام شد که با احتساب کارمزد به حدود ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان رسید.

اما صرافی های مجاز بانک مرکزی قیمت دلار را نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش دادند؛ به طوری که قیمت خرید دلار در این صرافی ها ۱۲ هزار و ۸۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.

این صرافی ها همچنین، امروز هر یورو را به قیمت ۱۴ هزار و ۷۰۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان فروختند که این نرخ ها نیز نسبت به روز گذشته ۱۵۰ تومان کاهش داشته است.

کلید واژه ها: قیمت – افزایش قیمت – افزایش – ارز مسافرتی – امروز – بازار – کاهش – بانک – دلار – خرید – بازار ارز – قیمت دلار – چهارشنبه – فروش – قیمت ارز – یورو – بازار جهانی – آزادی – گزارش – بانک مرکزی – بازار طلا – قیمت سکه – کارمزد – انگلیس – همراه – مرکزی – جهانی – مجاز – قدیم – لحظه


موضوع : اخبار ارز
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۸