سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

یحیی گل محمدی سال ها قبل در دوره تحصیل رحمتی معلم زبان او بوده و همواره رابطه خوبی با هم داشته اند، اما باور اینکه کاپیتان استقلال با کمتر از یک میلیارد تومان به پدیده برود، – خبرورزشی”، مهدی رحمتی خرداد سال ۹۳ از استقلال به پیکان پیوست و هرگز به صورت رسمی قراردادش رسانه ای نشد، اما برخی مدعی بودند با نرخ ارز آن سال، ارزش قراردادش حدود یک میلیون دلار بوده است!اما رحمتی در بازگشت به استقلال روی رقم قراردادش حساسیت مالی نشان نداد.

همبازیانش می گفتند او در کار های تجاری تبحر پیدا کرده و بارش را بسته و برای دلش فوتبال بازی می کند تا اینکه رحمتی هفته قبل به پدیده پیوست.

نزدیکان او می گویند با این باشگاه قراردادی بسته که رقمش به یک میلیارد تومان هم نمی رسد! و در واقع می خواهد نشان بدهد به دلایل مالی راهی پدیده نشده است.

یحیی گل محمدی سال ها قبل در دوره تحصیل رحمتی معلم زبان او بوده و همواره رابطه خوبی با هم داشته اند، اما باور اینکه کاپیتان استقلال با کمتر از یک میلیارد تومان به پدیده برود، سخت است.

زندگی در مشهد مقدس ایده آل خادم حرم امام رضا (ع) است.

رحمتی از ۱۰ سال قبل خادم حرم بوده و نمی خواسته کسی متوجه شود تا اینکه علی فتح ا.

زاده در یک برنامه تلویزیونی این موضوع را رسانه ای کرد تا دلیل غیبت های یک روزه این دروازه بان در تمرینات تیمش مشخص شود.

مسلماً فردی نظیر رحمتی از سال ها قبل در مشهد خانه هم خریده و مشکلی برای سکونت در این شهر ندارد.

گفته می شود رحمتی از باشگاه پدیده خواسته کاپیتانی تیم را به او ندهند تا در فضای آرام خودش باشد و بتواند روی کارش تمرکز کند.

قرعه کشی لیگ برتر مشخص می کند رحمتی در کدام هفته لیگ نوزدهم باید مقابل استقلال به میدان برود.

کلید واژه ها: رحمتی – استقلال – کاپیتان استقلال – پدیده – یحیی گل محمدی – میلیارد – بازوبند کاپیتانی – برنامه تلویزیونی – گل محمدی – حرم امام رضا – زاده/۰/۲۰’فتح ا.

زاده – رابطه – تحصیل – رسانه – مهدی رحمتی – دروازه بان – معلم – نشان – بازی – زبان – خادم – مشهد – مالی – مهدی – بسته – امام رضا – لیگ برتر – نرخ ارز – فوتبال – حساسیت


موضوع : اخبار ارز
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۲۸ام, ۱۳۹۸