سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

استاندار کردستان با تاکید بر لزوم تسریع در تعیین تکلیف واحدهای مسکن مهر بلاتکلیف، ادامه این روند را موجب تحمیل هزینه به دولت و متقاضیان و متضرر شدن آنها دانست.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایسنا، بهمن مرادنیا در دومین جلسه شورای مسکن استان، خواستار تشکیل جلسه با حضور مسؤولان ذیربط استانی و مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر دارای مشکل، به منظور بررسی مشکلات و تعیین تکلیف این واحدها شد و از دادگستری خواست روند رسیدگی به پرونده این واحدها را تسریع کنند.

وی متذکر شد: نباید اختلافات بین دستگاه ها موجب بی توجهی به مردم شود و از دستگاه های خدمات رسان نیز توقع داریم پروژه ها را به دلیل اقدامات مربوط به آنها متوقف نشود.

استاندار با اذعان بر اینکه دولت یا نباید تعهدی برای خود ایجاد کند یا باید آن را به درستی انجام دهد، بیان کرد: باید در حل مشکل این چند هزار واحد مسکن مهر ورود کنیم چرا که ادامه بلاتکلیفی آنها هم دولت و هم متقاضیان را متضرر می کند.

مرادنیا همچنین خاطرنشان کرد: کار را یا باید درست انجام دهیم یا اصلاً نباید شروع کنیم؛ نباید کاری کنیم که نه تنها سودی ندارد بلکه عوارض و عواقب هم به دنبال داشته باشد.

وی با یادآوری اینکه تعداد زیادی از شهروندان سال ها است به حساب تعاونی ها پول واریز کرده اند و منتظر دریافت خانه هستند، افزود: این موضوع برای متقاضیان بسیار مهم است اما هنوز بلاتکلیف هستند و ما باید تمام این موارد را تک به تک تعیین تکلیف کنیم
کلید واژه ها: مسکن مهر – مسکن – دولت – استاندار – مشکل – تعاونی – دادگستری – مردم – درست – کردستان – مشکلات – مدیران – شورای – پروژه – عوارض – گزارش – هزینه – شروع – خانه


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۲۴ام, ۱۳۹۸