سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

بی توجهی به میزان عرضه و تقاضا، عدم تامین زیرساخت ها و نادیده گرفتن طرح های اشتغال زایی مهم ترین ایرادات مسکن مهر بود که منجر به هدررفت سرمایه برای حداقل ۱۶۰ هزار واحد از آن شد و هنوز هم در بسیاری از مناطق، – مهر وجود داشت تکرار نشود.

حبیب الله طاهرخانی، روز گذشته در کارگاه برنامه ریزی ارزش تهیه نقشه راه و برنامه عملیاتی احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در کشور با محوریت شهرهای جدید به تشریح اهداف و رویکردها و روش های ساخت در شهرهای جدید پرداخت و اعلام کرد: در احداث ۲۰۰ هزار واحد مسکونی تلاش می شود تا مشکلاتی که در تولید مسکن مهر وجود داشت، تکرار نشود.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه تولید مسکن در روش های جدید به صورت محله محوری خواهد بود، گفت: لزوم تنوع بخشی ساز و کارهای اجرایی طرح، ضرورت برنامه ریزی و توجه به بهره مندی اقشار مختلف از طرح، تقدم آماده سازی و احداث زیرساخت ها بر ساخت مسکن، و ظرفیت های قانونی و مالی جهت اجرای طرح از مهم ترین محورهای احداث واحدهای مسکونی در شهرهای جدید است.

ایراد دیگری که می توان به مسکن مهر گرفت سهل انگاری در خصوص می روند.

بنابراین جدا از بحث خدمات و زیرساخت هایی که برای هشتگرد در نظر داریم بحث اشتغال را نیز دنبال می کنیم در دهه ی ۶۰ آن طور که باید و شاید این موضوع در نظر گرفته نشد اما د


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ فروردین ۲۹ام, ۱۳۹۸