سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

تلاش ما بر این است که در مسأله بازسازی و تعمیر خانه های مسکونی به یاری مردم و دولت بیاییم و با بسیج کردن توانایی های مردم و سایر نهادها، – گامی در راستای جبران ویرانی های سیل برداریم.

به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار خبرگزاری حوزه” در اهواز، آیت الله موسوی جزایری، نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری، ضمن تشریح وضعیت کمپ های سیل زدگان، پیرامون مدیریت بحران در روزهای آینده گفت: بحمدالله هم اکنون از لحاظ مواد غذایی، تأمین شده ایم و مرحله به مرحله در حال پیش بینی وضعیت آینده هستیم.

وی با بیان اینکه اولویت اول مدیریت بحران استان، ایجاد فضایی خنک در روزهای گرم سال است، اظهارداشت: اولویت اول ما، آن است که برای گرمای پنجاه درجه خوزستان و کمپ هایی که در فضای باز برپا شده اند، تدابیری اتخاذ کنیم؛ چراکه این گرما برای سلامت مردم سیل زده، خطر آفرین بوده و باید فوراً برای این مسئله چاره اندیشی کنیم و با کمک هایی که از سطح کشور می رسد، قضیه تهویه مطبوع کمپ ها حل بشود.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، ادامه داد و گفت: در مرحله بعد، لازم است که به فکر جبران خسارت منازل مسکونی، تعمیر و بازسازی خانه های آسیب دیده در اثر سیل باشیم؛ زیرا در مسئله پرداخت خسارت زراعت ها و دام ها، رقمی قریب به ۳۵ هزار میلیارد تومان بر عهده دولت است که این مقدار، مبلغ بسیار بالایی بوده و فشار بسیار زیادی بر دولت وارد خواهد شد.

آیت الله موسوی جزایری، در پایان تصریح کرد: تلاش ما بر این است که در مسئله بازسازی و تعمیر خانه های مسکونی به یاری مردم و دولت بیاییم و با بسیج کردن توانایی های مردم و سایر نهادها، گامی در راستای جبران ویرانی های سیل برداریم.

انتهای پیام.

/
کلید واژه ها: بازسازی – مردم – مدیریت بحران – مجلس خبرگان – خوزستان – دولت – خانه – آیت الله – مدیریت – ویرانی – خسارت – بحران – موسوی – آینده – خبرگزاری – هایی – بسیج – گرما – مجلس – پیش بینی – خبرنگار – میلیارد – دیدار – گزارش – فضایی – سلامت – کشور – بینی – مبلغ


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۸