سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

قیمت اتاق هتل ۳ستاره ایرانی اندازه همبرگر اروپایی!؟

به گزارش ایسنا، تابستان ۹۷ درست در روزهایی که قیمت ارز لحظه ای تغییر می کرد، جمعی از هتلداران در دیداری با رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درخواست کردند نرخ خدمات در این اقامتگاه ها دو نرخی شود، یعنی با مسافر ایرانی به ریال و با یک قیمت حساب شود و از مهمان خارجی به قیمت دیگر، ارز گرفته شود.
کامیار اسکندریون ـ رییس جامعه هتلداران استان زنجان ـ در همان جلسه معترض شده بود که «نرخ اقامت در هتل های سه ستاره به اندازه قیمت یک همبرگر در اروپا بوده و این وضعیت خیلی تاسفبار است و دو نرخی شدن می تواند راه حل باشد. »
علی اصغر امیری ـ عضو جامعه هتلداران ایران و سرمایه گذار زنجیره ای از هتل های ۵ ستاره در ایران هم گفته بود که «بنده به شخصه حاضرم قیمت هتل ۵ ستاره اسپیناس را مانند هتل ۴ ستاره کابل حساب کنم، چون به قیمت بهتر و استاندارد محاسبه می شود. ما اجازه می دهیم خارجی ها منابع کشورمان را ببرند. لااقل هزینه تمیز کردن سرویس بهداشتی آنها رایگان نباشد. اگر هتل ها دو نرخی شوند و خدمات استاندارد به مشتریان عرضه شود، مقدار زیادی از مشکلات ما (هتل ها) حل می شود. »
جمشید حمزه زاده ـ رییس جامعه هتل داران ایران ـ هم مصداقی آورده از کارهای مشابه سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آورده و گفته بود: «ما سوبسید زیادی به خارجی ها می دهیم. هتل ها هم باید مثل کاخ ها، موزه، خدمات میراث فرهنگی دو نرخی شود. »
علی اصغر مونسان ـ رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ در آن جلسه با بیان این جمله که «ما با این موضوع هیچ مشکلی نداریم و منتظر جلسه ای هستیم که با حضور آژانس ها و هتل ها انجام شود و هر تصمیمی که شما با …

loading


موضوع : اخبار عمومی اقتصادی
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ آبان ۱۸ام, ۱۳۹۷