سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

تحلیلگران فعال در حوزه بلاک چین برآورد کرده اند که ارزهای رمزنگاری شده تا سال ۲۰۲۴ میلادی به یک صنعت ۴/ ۱ میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد.
به گزارش «ایسنا» طی چند سال اخیر ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیاری همچون بیت کوین، مونرو، ریپل و اتریوم از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شده و کاربران بسیاری در جهان به دنبال استخراج و تبدیل پول های خود به ارزهای دیجیتالی هستند؛ چراکه این روزها بسیاری از افراد با خرید و استخراج این ارز توانسته اند به پول زیادی دست پیدا کنند.
چندی پیش بود که کارشناسان پیش بینی کردند با شکوفایی فناوری بلاک چین، روند استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده نیز صعودی خواهد شد و رشد قابل ملاحظه ای را تجربه خواهد کرد. حالا تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی موسسه تحقیقات بازار MarketsandMarkets که در وب سایت بیت کوین نیوز آمده است، از پتانسیل بالای این صنعت رو به رشد سخن گفته و برآورد کرده است که تا سال ۲۰۲۴ میلادی، به یک صنعت ۴/ ۱ میلیارد دلاری تبدیل خواهد شد؛ چراکه رشد سالانه بازار دارایی های دیجیتالی، ۱۸/ ۶ درصد پیش بینی شده است.
برایان آرمسترانگ، مدیرعامل صرافی کوین بیس که در زمینه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده فعالیت می کند، چندی پیش گفته بود که تا پنج سال آینده تعداد افراد و مشتریان حاضر در اکوسیستم ارزهای دیجیتال رمزپایه از ۴۰ میلیون نفر کنونی به یک میلیارد نفر خواهد رسید.
فناوری ارزهای دیجیتالی رمزپایه همچون بیت کوین یک پول رمزنگاری شده است که این امکان را به کاربران می دهد که بدون نیاز به هیچ بانکی مبادلات مالی خود را انجام دهند و همچنین هویت طرفین معامله نیز ناشناس باقی …

loading


موضوع : اخبار عمومی اقتصادی
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۷