سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

ایرنا – خطیب موقت جمعه تبریز گفت: مردم انتظاراتی از قبیل توقف گرانی در جامعه به خصوص در زمینه کالاهای اساسی دارند و باید هر چه سریع تر جلوی تورم و افزایش قیمت کالاها گرفته شود.

– حجت الاسلام احمد مطهری اصل در خطبه های این هفته نماز عبادی و سیاسی جمعه در تبریز به رای اعتماد مجلس به چهار وزیر پیشنهادی رییس جمهوری اشاره کرد و گفت: مردم منتظر ثمره این انتخاب هستند.

وی به رکود مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: رونق ساخت و ساز علاوه بر اشتغال زایی بخش هایی زیادی از اقتصاد کشور را به حرکت در می آورد.

وی در عین حال گفت: رونق مسکن نباید به گرانی آن بینجامد زیرا که با همین قیمت های کنونی هم عده زیادی قادر به خرید مسکن نیستند.

حجت الاسلام مطهری اصل اضافه کرد: از وزرای جدید انتظار می رود تا هر چه سریع تر به این مشکلات سرو سامان بدهند.

وی با بیان اینکه برخی از مشکلات نیز ناشی از رفتارهای نادرست عمومی است، اضافه کرد: احتکار کالا مصداق خیانت در امانت و نداشتن ایمان است.

وی به چالش ۴۰ ساله آمریکا با ایران اشاره کرد و گفت: تا مادامی که آمریکا به این رویکرد مستکبرانه خود ادامه دهد، شعار مرگ بر آمریکا نیز به صدا درخواهد آمد.

امام جمعه موقت تبریز بر تداوم مقاومت تاکید کرد و گفت: به طور قطع روزی فرا می رسد تا در بیت المقدس نماز جماعت به پا داریم.

وی با اشاره به فرمایش اخیر مقام معظم رهبری در مورد راهپیمایی اربعین اظهار داشت: میلیون ها زائر در این رویداد شرکت کردند و این حرکت دینی با وجود نادیده گرفتن رسانه های غربی تاثیر خود را خواهد گذاشت.

وی با اشاره به مناسبت های تقویمی فرارسیدن ماه ربیع الاول و ایام سرور و شادی اهل بیت(ع) را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: شروع امامت قطب عالم امکان و نور دیده و سرور قلب ها نیز در این ماه است.

حجت الاسلام مطهری اصل با اشاره به اینکه روز اول ربیع مصادف با هجرت پیامبر عظیم الشان اسلام از مکه به مدینه النبی است، خاطرنشان کرد: پیامبر اکرم(ص) بعد از ۱۳ سال تبلیغ در مکه عزم به هجرت به مدینه کردند و هر چند کفار سعی کردند تا جلوی این هجرت را بگیرند ولی موفق نشدند.

کلید واژه ها: اسلام – تبریز – آمریکا – شعار مرگ بر آمریکا – جمعه – مطهری – مقام معظم رهبری – وزیر پیشنهادی – کالاهای اساسی – مشکلات – مردم – مسکن – مرگ بر آمریکا – انتظار – قیمت کالاها – افزایش قیمت – رییس جمهوری – گرانی – مدینه – رای اعتماد – ساخت و ساز – راهپیمایی – خرید مسکن – کشور – تورم – نماز – قیمت – اربعین – افزایش – اقتصاد


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ آبان ۱۸ام, ۱۳۹۷