سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

منابع خبری روز جمعه گزارش دادند در اثر وقوع توفان در ایرلند، برق بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی در این کشور قطع شده است.

– خبرگزاری رویترز به نقل از شرکت های توزیع برق ایرلند گزارش داد که به دلیل شرایط بد آب و هوایی، کار تعمیر کابل های برق تا اواسط امروز آغاز نخواهد شد و احتمال دارد برق واحدهای مسکونی بیشتری تا عصر امروز قطع شود.

هم زمان فرودگاه دوبلین تعدادی از پروازهای خود را لغو کرده و گروه ویژه اورژانس ملی از مردم خواسته تا زمانی که هشدار وضعیت آب و هوایی برقرار است، از نزدیک شدن به مناطق ساحلی خودداری کنند.

در همین حال منابع انگلیسی گزارش دادند که توفان یادشده با شدت ۱۲۲ کیلومتر در ساعت در حال پیشروی به سمت این کشور است و در اثر آن تاکنون برق ۹۵۰ واحد مسکونی در جنوب غرب انگلیس و یک صد واحد مسکونی دیگر در ولز قطع شده است.

اداره هواشناسی انگلیس نسبت به بارش سنگین باران و بروز خطر جانی هشدار داده است.

این نهاد انگلیسی برای مناطق جنوب غربی انگلیس و ولز هشدار زرد صادر کرده و احتمال بارندگی تا حداکثر ۱۵ سانتی متر را پیش بینی کرده است.

فرودگاه های دو شهر کاردیف و اگزتر نیز از بروز تأخیر و لغو پروازها به دلیل شرایط بد آب و هوایی خبر داده اند.

وقوع توفان همچنین مراسم عروسی نوه ملکه الیزابت انگلیس را تحت تأثیر قرار داده است.

گزارش ها حاکی است وزش توفان با شدت ۵۱ کیلومتر در ساعت سبب شده است تا شرکت کنندگان در این مراسم کلاه های خود را با دست نگه دارند.

گفتنی است مراسم عروسی شاهزاده یوجنی ۲۸ ساله، نوه ملکه الیزابت با جک بروکبنک امروز در کاخ ویندزور در حال برگزاری است.

کلید واژه ها: انگلیس – توفان – ملکه الیزابت – مراسم عروسی – گزارش – ایرلند – هوایی – هشدار – مراسم – امروز – خبرگزاری رویترز – انگلیسی – فرودگاه – عروسی – مناطق – شرایط – ساعت – جنوب – کشور – خبرگزاری – هواشناسی – پیش بینی – اورژانس – بارندگی – رویترز – باران – ساحلی – توزیع – کابل – مردم


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۷