سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

اولی ۱۴ میلیون یورو ارز گرفته است و دومی ۸٫

۸ میلیون یورو.

این ۲۲٫

۸ میلیون یورو، دریافتی دو شرکت واردکننده کاغذ، دو برابر مجموع ارز دریافتی ۲۰ شرکت دیگر واردکننده کاغذ است و البته یک تفاوت اساسی با آنها دارد؛ – هیچ کس در بازار کاغذ کسانی را که دو برابر همه بازار، ارز برای واردات کاغذ روزنامه گرفته اند، نمی شناسد.

: ۲۲ میلیون یورو ارز دولتی برای واردات بیش از ۳۰ هزار تُن کاغذ؛ کاغذی که خبری از آن نیست، مطبوعاتی که دنبال کاغذ له له می زند و واردکننده ای که هرچه بیشتر به دنبالش گشتیم، بیشتر تعجب کردیم.

نه تنها برخی از این شرکت ها هیچ ردپایی در بازار کاغذ ندارند، بلکه بر اساس برخی شنیده ها، از تعرفه پایین واردات کاغذ به عنوان کالای حیاتی، سوءاستفاده هایی نیز شده است و حتی شنیده می شود برخی به اسم کاغذ تحریر و روزنامه، اجناسی مانند کاغذدیواری وارد کشور کرده اند؛ ادعایی که جز با ورود جدی دستگاه های نظارتی به بحث واردات کاغذ، نمی توان آن را صحت سنجی کرد.

هنگامی که چند شخص گمنام موفق می شوند ده هابرابر شناخته شده ترین شرکت های واردکننده کاغذ، ارز دولتی بگیرند، این سؤال مهم پیش می آید که آیا به راستی همه آنچه در بحث واردات کاغذ اتفاق افتاده، نتیجه بی توجهی یا سهل انگاری برخی بوده و همای سعادت کاملا اتفاقی بر دوش مستأجران چندماهه یکی از خا


موضوع : اخبار ارز
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۷