سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

ایرنا- پیکر یک زن و شوهر آموزگار بازنشسته که روز سه شنبه (۱۹تیر) در منزل مسکونی خود در بندرعباس به قتل رسیدند، تشییع و به خاک سپرده شد.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایرنا، در این مراسم که روز پنجشنبه در آرامستان بندرعباس برگزار شد، در کنار بستگان و آشنایان این زوج فرهنگی، جمعی از مردم بندرعباس، فرهنگیان، دانش آموزان سابق آنان و مدیران برخی اداره های دولتی استان حضور داشتند.

پیکر ابراهیم ذاکری و ناهیددخت نصیرزاده پس از نماز میت و سایر آیین های دینی و مذهبی، در میان حزن و اندوه تشییع کنندگان به خاک سپرده شد.

این زوج سالمند فرهنگی که سالها در دبیرستان های بندرعباس شیمی و زیست شناسی تدریس می کردند، روز سه شنبه در منزل مسکونی خود واقع در کوی نایبند بندرعباس با ضربه های چاقو به قتل رسیدند.

پلیس هرمزگان حدود ۳۶ساعت پس از این حادثه، شامگاه چهارشنبه در اولین اظهار نظر رسمی اعلام کرد، پرونده این جنایت در دست بررسی بوده و پس از پایان تحقیقات، درباره چگونگی و انگیزه قاتل یا قاتلان اطلاع رسانی خواهد کرد.

استاندار هرمزگان نیز دستور جداگانه ای برای رسیدگی سریع به این موضوع صادر کرده است.

کلید واژه ها: بندرعباس – فرهنگی – شنبه – تشییع – هرمزگان – اطلاع رسانی – دانش آموزان – سپرده – استان – منزل – نصیرزاده – قاتل – چهارشنبه – مدیران – انگیزه – برگزار – سالمند – قاتلان – اطلاع – رسانی – اداره – جنایت – گزارش – اولین – مراسم – مردم – آیین – زیست – شیمی – شوهر


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۷