سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

جانشین رییس سازمان بسیج سازندگی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت با تفکر بسیجی در سوریه و عراق پیروز شد، گفت: بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله با آمریکاست.

– به گزارش سایت قطره و به نقل ازایکنا، ایسنا نوشت: سردار محمدحسین سپهر امروز در همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج، شهرک های مسکونی ارتش با اشاره به اینکه بسیج یک تفکر تمدن ساز و امت ساز است، اظهار کرد: بدون تفکر بسیجی امکان ایجاد امت سازی و تمدن سازی وجود ندارد.

بزرگ ترین مسئولیت بسیج ساخت امت اسلامی است و اگر امت اسلامی محقق شود، دولت و تمدن اسلامی هم محقق می شود.

وی ادامه داد: امت اسلامی شامل خواص و نخبگان می شود و آحاد مردم پیروان این خواص هستند.

کسی که پذیرفته است در ارتش خدمت کند، یعنی جهادگر و جزو خواص است.

مسئولان کشوری و لشگری، روحانیون، امرای سپاه ، ارتش و بسیج همگی جزو خواص امت ساز هستند.

جانشین رییس سازمان بسیج سازندگی همچنین با بیان اینکه برای ایجاد تمدن اسلامی برای دنبال تولید دانش باشیم، گفت: همچنین باید نیروی انسانی به گونه ای تربیت یابند که دارای زندگی علوی باشد.

ما همچنین باید الگوی نظام تولید علم، سیاست، دفاع، امنیت، اقتصاد، پیشرفت و روابط بین الملل را ایجاد کنیم.

یکی دیگر از اقدامات مهم ما باید مأنوس کردن بسیجی ها با فرهنگ دینی و سبک زندگی اسلامی و ایرانی باشد.

سردار سپهر تاکید کرد: پیروزی در سوریه و عراق به دلیل تفکر بسیجی در ارتش این دو کشور بود، سردار همدانی گفت که من به سوریه می روم تا در آن جا بسیج درست کنم، در واقع جبهه مقاومت با همین تفکر بسیجی و نه براساس سلاح خود بر دشمن پیروز شد.

وی با بیان اینکه اگر در میان مسئولان کشور تفکر بسیجی وجود داشته باشد، امنیت کشور تامین خواهد شد، گفت: زیرساخت تمام اقدامات برای ایجاد تمدن اسلامی، امنیت است و امنیت با تفکر بسیجی ایجاد شده است و نیاز است که مسئولین نیز این تفکر بسیجی را داشته باشند.

اگر این تفکر در نهادهای حاکمیتی و نیروهای مسلح حاکم شد پیروزی بر آمریکا محقق می شود و ما به سلامت از پیچ تاریخی عبور می کنیم و تمدن اسلامی هم محقق می شود.

بسیج آماده همکاری با ارتش برای مقابله آمریکا است.

کلید واژه ها: بسیج – اسلامی – رییس سازمان بسیج – ارتش – آمریکا – بسیج سازندگی – امنیت – زندگی – مقاومت – کشور – خواص – سوریه – سردار – سبک زندگی اسلامی – مسئولان – جانشین – نیروی انسانی – نیروهای مسلح – ائمه جماعات – تولید – سبک زندگی – بزرگ ترین – جبهه – عراق – تاریخی – نخبگان – همدانی – ایرانی – پیشرفت – روابط


موضوع : اخبار املاک
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۷