سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

آریا بازار – یک پیشنهاد دهنده ناشناس موفق شده در یک مزایده اینترنتی با پرداخت ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار و ۱۰۰ دلار، امتیاز حضور در یک مراسم نهار خصوصی با وارن بافت، میلیاردر سرشناس آمریکایی را به دست بیاورد.
به گزارش رویترز، یک پیشنهاد دهنده ناشناس موفق شده در یک مزایده اینترنتی با پرداخت ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار و ۱۰۰ دلار، امتیاز حضور در یک مراسم نهار خصوصی با وارن بافت، میلیاردر سرشناس آمریکایی را به دست بیاورد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، این مزایده برای مدت ۵ روز در سایت اینترنتی ای بی برگزار شد و عواید آن به بنیاد خیریه گلاید در سانفرانسیسکو اختصاص خواهد یافت که در زمینه کمک به افراد فقیر و بی خانمان فعالیت دارد.
این سومین رقم بالایی است که در مدت ۱۹ سال برگزاری این مزایده برای حضور در یک مراسم نهار خصوصی با وارن بافت پیشنهاد می شود. در مزایده های سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶ برندگان برای حضور در این نهار گرانقیمت ۳ میلیون و ۴۵۶ هزار و ۷۸۹ دلار پرداخت کرده بودند. در مزایده امسال ۶ شرکت کننده مجموعا ۱۳۶ پیشنهاد مختلف را مطرح کرده بودند.
این مزایده بخشی از بودجه سالانه ۲۰ میلیون دلاری بنیاد گلاید را تامین می کند که قصد دارد حدود ۷۵۰ هزار وعده غذایی رایگان، سرپناه، آزمایش های اچ آی وی و هپاتیت سی، آموزش های شغلی، مراقبت های درمانی از کودکان و آموزش های فوق برنامه برای کودکان ارائه نماید.
بافت ۸۷ ساله که ریاست شرکت برکشایر هاتاوی را بر عهده دارد، در ۱۹ مزایده برگزار شده موفق شده مجموعا ۲۹٫۶ میلیون دلار برای بنیاد گلاید بودجه جمع آوری کند.
کارن هانراهان، رئیس بنیاد گلاید گفت: «رقم ۳٫۳ میلیون دلار یک هدیه فوق العاده است، نه فقط به خاطر پول بلکه به خاطر این حقیقت که وارن بافت نام و شهرت خود را به میان می آورد و موجب معرفی و شناساندن کاری می شود که موسسه گلاید انجام می دهد.»
شخص برنده این مزایده و ۷ نفر از دوستانش می توانند در خانه استیک اسمیت اند ولنسکی در منهتن نیویورک با وارن بافت نهار بخورند. بافت در این نهار، در باره همه چیز به جز اینکه در آینده ممکن است در چه چیزی سرمایه گذاری کند صحبت خواهد کرد.


موضوع : اخبار عمومی اقتصادی
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۷