سریعترین موتور جستجوگر خبر پارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های پارسی زبان

جستجو

در حال حاضر گزینه های فراوان و مختلفی از microSD های با کیفیت برای خرید در بازار موجود هستند اما شانس بسیار کمی برای پیدا کردن کارت هایی با ظرفیت عظیم ۵۱۲ گیگابایت وجود دارد.

– در حال حاضر گزینه های فراوان و مختلفی از microSDهای با کیفیت برای خرید در بازار موجود هستند اما شانس بسیار کمی برای پیدا کردن کارت هایی با ظرفیت عظیم ۵۱۲ گیگابایت وجود دارد.

در همین راستا PNY با ارائه ی مدل Elite microSDXC با ظرفیت ۵۱۲ گیگابایت، ادعا می کند که حجیم ترین کارت حافظه جانبی جهان را به بازار عرضه کرده است.

شرکت PNY این کارت حافظه را در نمایشگاه Computex 2018 به نمایش خواهد گذاشت اما دقیقاً مشخص نیست مبنای ادعای حجیم ترین کارت حافظه جانبی جهان از کجا سرچشمه می گیرد زیرا در حال حاضر نیز چندین کارت حافظه با ظرفیت مورد نظر از برندهای مختلف در بازار موجود هستند.

این کارت حافظه به طور کامل با استاندارد های Class 10 و U1 سازگاری داشته و دارای حداقل سرعت نوشتن متوالی ۱۰MB/s خواهد بود و طبق ادعای PNY این مدل قادر به دستیابی به سرعت حداکثری ۹۰MB/s است.

این سرعت برای مثال حدود ۱۰ مگابایت بیشتر از ماکزیمم سرعت قابل دستیابی برای یک کارت حافظه ۵۱۲ گیگابایتی که پیش تر توسط شرکت Integral Memory عرضه است می باشد.

در صفحه مشخصات این کارت حافظه در وبسایت PNY اشاره شده است که این کارت فضای کافی برای ذخیره سازی ۸۰ ساعت فیلم با کیفیت Full HD، بیش از ۱۰۰ هزار عکس با کیفیت ۱۸ مگاپیکسل و بیش از ۲۰۰ هزار موزیک را دارد.

البته باید اشاره کرد که در حال حاضر مدل های محدودی از گوشی های موبایل در بازار قادر به پشتیبانی از چنین ظرفیت بالایی هستند و هدف اصلی عرضه این کارت برای استفاده در دوربین های ورزشی و DSLR و پهپاد های فیلمبرداری است.

شرکت PNY برای این کارت حافظه قیمت گزاف ۳۵۰ دلار را تعیین کرده است.

کلید واژه ها: حافظه – کارت حافظه جانبی – بازار – حافظه جانبی – نمایش – فیلمبرداری – گزینه – استاندارد – جهان – فیلم – عظیم – دلار – قیمت – هایی – خرید – نمایشگاه – دوربین – موبایل – موزیک – پهپاد – ورزشی – ساعت – گوشی – صفحه


موضوع : اخبار سکه و طلا
برچسب : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نویسنده :adminkhan در تاریخ خرداد ۱۳ام, ۱۳۹۷